Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast

Blokzincirinde Geleneksel Para Birimi Kullanın | $EURT/$XAUT | Altcoin Gem Serisi Türkçe

December 31, 2021 Gate.io Season 1 Episode 14
Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast
Blokzincirinde Geleneksel Para Birimi Kullanın | $EURT/$XAUT | Altcoin Gem Serisi Türkçe
Show Notes

Gate.io Altcoin Gem Serisi Türkçe

"Para asla uyumaz."

Artık her yerde hazır bulunan USDT'ye bir rakip olduğunu biliyor muydunuz? USDT'nin yeni rakipleri EURt ve XAUt. Yeni EURt, euro para biriminin bire bir temsilidir, XAUt ise ons altının dijital Varlık karşılığıdır.

USDT'nin Euro versiyonu, USD Tether’i (USDT) de çıkaran şirket tarafından piyasaya sürüldü. Platform, Euro, Dolar ve Çin Yuanı gibi devlet para birimlerinin değerine bağlı olan blok zinciri teknolojisine dayalı tokenlar piyasaya sürüyor. Euro'yu temsil etmek için de merkezi olmayan bir ağ kullanır ve tanıdık bir para birimi kullanarak kriptoda takas edilebilir değerler için bir araç sağlar.

Aynı zamanda, TG Commodities Limited dijital varlık olarak Tether Gold (XAUt) sunuyor. Bir Tether Gold (XAUt) tokeni, bir ons altını temsil eder. XAUt tokeni, işlemleri yönetilebilir hale getirmek için altı ondalık basamağa kadar bölünebilir.

Ek olarak, XAUt sahipleri, belirtilen altın külçe(ler)inde altın üzerinde bölünmemiş mülkiyet hakları elde edeceklerdir. Her altın külçe benzersiz seri numarası, saflığı ve ağırlığı ile tanımlanabilir. XAUt sahipleri istedikleri zaman web sitesindeki Arama özelliğini ziyaret ederek adresleriyle ilişkili altın külçelerini takip edebilirler.

Sonuç olarak artık altın yedeklemeli XAUt ile paranızı yedekleyebilirsiniz.

*Feragatname: Bu podcast'te sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Kripto para ticareti yüksek risklerle birlikte gelir, bu nedenle sermayenizi herhangi bir projeye yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

 

Müzik: BGM (Pixarbay)

Gate.io Twitter: https://twitter.com/gate_io

Gate.io Telgrafı: https://t.me/gateio