Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast

Sınırsız NFT Oyununda Savaş | $PYM | Altcoin Gem Serisi Türkçe

January 04, 2022 Gate.io Season 1 Episode 15
Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast
Sınırsız NFT Oyununda Savaş | $PYM | Altcoin Gem Serisi Türkçe
Show Notes

Gate.io Altcoin Gem Serisi: 

 

"Farklı Gezegenlere Yolculuk."

 

Playermon, herkesin en sevdiği uzay arkadaşları Playermons ile evreni keşfedip savaşabileceği sınırsız bir Kazanmak için Oyna Oyunudur! Oyuncular, Playermon'ları ile gezegenleri kolonileştirebilir, kaynaklar kazanabilir ve diğer oyuncularla savaşabilir

 

$PYM tokeni, Playermon'daki tüm bu süreçleri sağlayan, 3 farklı şekilde katkıda bulunan Playermon'un yönetişim ve fayda tokenidir. Bu 3 yöntem; Yönetişim, oyun içi ödeme yöntemi ve defi bileşenidir. Özellikle Yönetişim modülünde Token sahipleri oyun evreninin yönünü şekillendirebilecek ve oy kullanabilecekler..

 

*Feragatname: Bu podcast'te sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Kripto para ticareti yüksek risklerle birlikte gelir, bu nedenle sermayenizi herhangi bir yatırıma yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

 

Music: 

Gate.io Twitter: https://twitter.com/gate_io

Gate.io Telegram: https://t.me/gateio

 

Soundcloud İçin:

 

Podcast Blockchain Technology Altcoin Bitcoin Ethereum News Cryptocurrency Crypto DeFi Cryptography Fintech Network Protocol Decentralization NFT Tokens Yield Farming Developer Ecosystem Launchpad Polkadot Kusama Solana Polygon MATIC metaverse 

 

Gate.io ile Blockchain Teknolojisini keşfedin. Bir Altcoin Gem Avcısı olun. DeFi ve Metaverse ile ilgili temel bilgileri ve yeni fikirleri öğrenin. Ethereum'da neler oluyor, Cardano ve Polkadot arasındaki fark nedir? Geniş merkeziyetçilik dünyasındaki yenilikleri keşfetmek için Altcoin Gem serisine bağlanın. Bu sadece bir başlangıç.

 

 

Blockchain, Technology, Altcoin, News, Bitcoin, Crypto, Wallet, Cryptocurrency, DeFi, NFT, Cryptography, Fintech, Decentralization, Yield, Stablecoin, CeDeFi, Exchange, Metaverse, Meta, Apple, Tesla, Network.