Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast

11. Kusama Parachain Birincisi | Kintsugi | Altcoin Gem Serisi Türkçe

January 07, 2022 Gate.io Season 1 Episode 17
Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast
11. Kusama Parachain Birincisi | Kintsugi | Altcoin Gem Serisi Türkçe
Show Notes

Gate.io Altcoin Gem Serisi: 

 "Para Asla Uyumaz."

 

$KINT ile işlem yapmak için: https://www.gate.io/trade/kint_USDT/?ch=podcastkint

 

Slot müzayedeleri, Polkadot ve Kusama ekosistemlerinin benzersiz özelliklerinden biridir. Projelere, ilgili düzenleyici zincirlerinde bir yuva kiralayarak ölçeklenebilir çok zincirli mimariye sahip bir sistem oluşturma fırsatı verilir.

 

Günün öne çıkan projemiz Kintsugi, Interlay tarafından, Kintsugi'nin lansmanından ve merkezi olmayan ağ ve ekosistemin desteklenmesinden sorumlu, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Kintsugi Labs'ın gözetiminde geliştirildi.

 

Interlay'in kanarya ağı olan Kintsugi ve Interlay, aynı kod tabanını paylaşmaktadır. Fakat aralarında bir fark mevcut, Kintsugi, interBTC'den 2-3 sürüm ileride olacak kadar daha deneysel özelliklere sahip.

 

Kintsugi, 1. günden itibaren Kintsugi'nin yönetim simgesi olan KINT aracılığıyla kendi topluluğu tarafından yönetilecek.Kintsugi, Polkadot'un yönetişim mekanizmasını iyimser yönetişim ve oy için hisse ilkelerindeki değişiklikler ile benimser. KINT tokeninin ana amaçları Yönetişim ve Faydayı içerir. KINT, ilk 4 yılda yayılan 10 milyon KINT ve sonrasında %2 yıllık enflasyon ile sınırsız bir arz sunar.

 

KINT tokenlerinin %70'i topluluğa airdrop ve blok ödülleri olarak dağıtılacak olup, %30'u ise Interlay ekibine airdrop olarak gönderiliecektir. 5. yıldan başlayarak, yalnızca topluluk yıllık enflasyondan yeni KINT alır. Bunlara ek olarak Halka açık satış veya ICO olmayacak.

 

*Feragatname: Bu podcast'te sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Kripto para ticareti yüksek risklerle birlikte gelir, bu nedenle sermayenizi herhangi bir yatırıma yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

 

 

Music: Embrace

Gate.io Twitter: https://twitter.com/gate_io

Gate.io Telegram: https://t.me/gateio