Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast

DeFi Özelleştirilebilir Türev Fabrikası | ClearDAO | Altcoin Gem Serisi Türkçe

January 10, 2022 Gate.io Season 1 Episode 18
Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast
DeFi Özelleştirilebilir Türev Fabrikası | ClearDAO | Altcoin Gem Serisi Türkçe
Show Notes

Gate.io Altcoin Gem Serisi Türkçe

 

"Para asla uyumaz."

 

$CLH ile işlem yapmak için : https://www.gate.io/trade/CLH_USDT/?ch=podcastclh/

ClearDAO resmi sitesi : https://cleardao.com/

 

Temelde ClearDAO, kullanıcıların riski rasyonel ve etkili bir şekilde kontrol etmelerini sağlayan açık türevler için nesne yönelimli bir protokoldür.

 

ClearDAO, borsada işlem gören ürünler yerine özelleştirilmiş ürünler sunmaktadır.

 

Tek bir borsa oluşturmaya odaklanmak yerine, birden fazla borsanın bunun üzerine kurulmasına izin veren altyapıyı oluşturmaya odaklanıyor.

 

Kullanıcıların satıcı veya alıcı pozisyonunu serbestçe üstlenmelerine ve kontrol edilebilir bir risk profiline sahip herhangi bir finansal türev aracı kolayca oluşturmalarına olanak tanıyan bir türev ekosistemi oluşturmayı amaçlar.

 

CLH, ClearDAO tokenidir ve yönetime yöneliktir.Token sahiplerinin teklifler üzerinde oy kullanmasına ve öneriler sunmasına olanak tanır.

 

Ekosistemin kullanıcıları, CLH'yi kullanarak işlem ücretlerini ödeyecek ve ayrıca ödeme alabilmektedir. Tokeni  yönetişim amacıyla kullanmanın yanı sıra, token getiriler için de stake edilebilir. ClearDAO, gelecekte tokenlere daha fazla fayda eklemek istiyor.

 

Belirteç tahsisleri açısından, %25'i ekibe ve yatırımcılara, %25'i katkıda bulunanlara ve %50'si topluluğa geri döner (%20'si Likidite ve Ticaret Ödülleri içindir).

 

*Feragatname: Bu podcast'te sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Kripto para ticareti yüksek risklerle birlikte gelir, bu nedenle sermayenizi herhangi bir yatırıma yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

 

Müzik: Powerful future bass

Gate.io Twitter: https://twitter.com/gate_io/

Gate.io Telgrafı: https://t.me/gateio/