Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast

P2E Futbol Metaverse | MetaSoccer | Altcoin Gem Serisi Türkçe

January 11, 2022 Gate.io Season 1 Episode 19
Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast
P2E Futbol Metaverse | MetaSoccer | Altcoin Gem Serisi Türkçe
Show Notes

Gate.io Altcoin Gem Serisi Türkçe

 

"Para asla uyumaz."

 

Trade $MSU: https://www.gate.io/trade/MSU_USDT/

Startup Satış: https://www.gate.io/startup/349/

Resmi  MetaSoccer Websitesi: https://metasoccer.com/

 

MetaSoccer, kullanıcıların ekosisteme katkılarından dolayı kripto para kazanabilecekleri yeni nesil video oyunlarının bir parçasıdır. Bu oyunlar "Kazanmak İçin Oyna" olarak bilinir.

 

MetaSoccer metaverse terimini kullanırken, 3D olarak bir topa vurmaktan ziyade öncelikle bir yönetim ve strateji oyunudur. Şu anda, piyasadaki çoğu P2E futbol oyunu gerçek kulüplerle ortaktır ve oyun içi karakterler gerçek sporcuların dijital versiyonlarıdır.. 

 

MetaSoccer ayrıca Thomas Partey'i MetaSoccer'da şanslı bir takıma katılabilecek ilk gerçek hayattaki futbolcu olarak NFT oynanabilir bir karakter olarak sundu.

 

Topluluğu bu yeni futbol metaverse'inin merkezinde yapmak için MetaSoccer'ın arkasındaki ekip, sahiplerinin MetaSoccer'ın geleceği için önemli oylara katılabilecekleri $MSU jetonunu yarattı.

 

$MSU, oyun içindeki ana eylemleri gerçekleştirmek için kullanılan bir ERC-20 tokenidir. Oyunda küçük eylemleri gerçekleştirmek için kullanılacak ikinci bir jeton eşlik edecek. Fakat, bu kayıt sırasında, teknik incelemesinde ikinci token ile alakalı henüz bir detay mevcut değildir.

 

Başlangıçta, %35'i Oynama ve Stake Ödüllerine, %20'si Ekosisteme, %20'si Özel Satışa, %5'i Genel Satışa ve %20'si Takım ve Danışmanlara tahsis edilecek şekilde 360 ​​milyon $MSU arzı basılacaktır.

 

 

*Feragatname: Bu podcast'te sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve kanaatim Gate.io'yu temsil etmemektedir. Kripto para ticareti yüksek risklerle birlikte gelir, bu nedenle sermayenizi herhangi bir yatırıma yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

 

Müzik:

Gate.io Twitter: https://twitter.com/gate_io/

Gate.io Telgrafı: https://t.me/gateio/