Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast

Gökyüzündeki Kaleler|Infinity Skies|Altcoin Gem Serisi Türkçe

January 17, 2022 Gate.io Season 1 Episode 21
Gate.io Podcast | Bitcoin & Crypto News | Altcoin News Podcast
Gökyüzündeki Kaleler|Infinity Skies|Altcoin Gem Serisi Türkçe
Show Notes

Gate.io Altcoin Gem Serisi :

 

"Para asla uyumaz."

 

Infinity Skies, Animal Crossing, The Sims ve Diablo oyunlarının bir birleşimidir. Tüm bunların tek bir oyunda toplandığını hayal edin.

 

Ancak, Infinity Skies sadece bu fantastik oyunların basit bir kopyası değil, daha çok bu oyunların sahip olabileceği niteliklerin benzersiz birleşimidir: Örneğin oyunda sandbox tarzı yaratıcılık, sosyal odaklı ekonomi ve strateji+eylem temelli görev mekaniği gibi özelliklerle karşılaşabilirsiniz.

$ISKY Whitepaper: https://infinityskies.io/whitepaper.pdf

 

Infinity Skies, oyuncuların eşit temelde başlamasına olanak tanıyan bir deneyim sağlamak için geçen Kasım ayında operasyonlarını Binance Smart Chain'den (BSC) Polygon ağına taşıdı. Oyuna daha ayrıntılı bakıldığında, Infinity Skies Kullanıcıların kaleler inşa edebilecekleri, varlıkları takas edebilecekleri, ziyafetlere katılabilecekleri ve farklı görevlerde yer alabilecekleri sandbox tarzı bir oyundur.

 

Kaleler, temel yapı taşları olarak yalnızca NFT'ler kullanılarak sıfırdan inşa edilecek, bu da tüm yapısal bileşenlerin, mobilyaların, dekorasyonların ve benzerlerinin takas edilebilir NFT'ler olacağı anlamına geliyor.

Skyblocks olarak da bilinen $ISKY, öncelikle Infinity Skies ekosisteminde ve çevresinde para birimi olarak kullanılan bir ERC-20 tokenidir. Skyblock'lar her işlemde %5 geri dönüşüm özelliğine sahip olacak. Skyblock'ların hiçbiri otomatik mekanikler aracılığıyla sonsuza kadar yakılmayacak, ancak topluluğa geri dönüştürülecekler.

Token Dağılımı : 25% Seed/Private Satış, 20% Takım ve Danışmanlar, 24% OynaKazan Ödül Havuzu, 15% Pazarlama, 5% Likidite, 1% Genel Satış ve 10% şirket rezervi için tutulmaktadır.

 

Gate.io Podcast Español: https://www.buzzsprout.com/1917596

Gate.io Podcast Türkçe: https://www.buzzsprout.com/1917610

 

*Feragatname: Bu podcast'te sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde finansal tavsiye değildir. Kripto para ticareti yüksek risklerle birlikte gelir, bu nedenle sermayenizi herhangi bir yatırıma yatırmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

 

Music: BGM (Pixarbay)

Gate.io Twitter: https://twitter.com/gate_io

Gate.io Telegram: https://t.me/gateio